Dla ułatwienia operacji, ta witryna wymaga zainstalowania plików cookies na twoim komputerze. Czy wyrażasz na to zgodę? Wiecej informacji
Duży zbiornik o zwartej budowie

Volumetra

Duży zbiornik o zwartej budowie

Charakterystyka

Pojemność (l)

10500 → 26000

Oś (osie)

Oś podwójna
Oś potrójna

Pompa

Wszelkiego typu
Uwagi ogólne

Uwagi ogólne

W wozie Volumetra, na jednej maszynie, zgromadzono wiele nowych możliwości, czyniąc z niego wyjątkowy pojazd, który może doskonale dostosować się do wymogów nowoczesnego rolnictwa. Przedstawiciele międzynarodowej, specjalistycznej prasy docenili zalety tego wozu, nadając mu tytuł maszyny roku 2017, przy okazji przyznawania tej nagrody podczas targów SIMA (Paryż).
Samonośna konstrukcja rurowa

Samonośna konstrukcja rurowa

Solidny, wbudowany podnośnik umożliwia zamontowanie każdego osprzętu do nawożenia, nawet najszerszego. Połączenie podnośnika ze zbiornikiem nadaje modelowi Volumetra zwartą budowę i pozwala zachować idealny nacisk na oczko, nawet z bardzo szeroką rampą rozlewającą.
W zbiorniku wykonano specjalne wgłębienia, umożliwiające zamontowanie dużych kół, nawet na osi skrętnej, jednocześnie ograniczając redukcję jego pojemności.
Nowa koncepcja pozwala również zmniejszyć wysokość zbiornika bez konieczności jego wydłużenia. A zatem ten wóz firmy Joskin zachowuje, typowe dla tej marki, walory w zakresie zwrotności, komfortu i bezpieczeństwa.
Hydrauliczny przykręcany układ jezdny

Hydrauliczny przykręcany układ jezdny

Modele Volumetra są standardowo wyposażone w hydrauliczny układ jezdny, przykręcany i przestawny (Hydro-Tandem / Hydro-Tridem), który zapewnia stabilność i dobrze trzyma się drogi, z uwagi na wydajny hydrauliczny system dociskający. Ponadto doskonale dostosowuje się do warunków jazdy (np. na nierównym terenie). Jego zalety zwiększa nisko położony środek ciężkości i doskonałe rozłożenie obciążeń. Krótko mówiąc, zapewnia komfort jazdy w każdej sytuacji!
Wszystkie typy pomp

Wszystkie typy pomp

Wóz Volumetra początkowo został zaprojektowany do pracy z pompami przepływowymi, ślimakowymi lub krzywkowymi, tak by nie zwiększały one jego rozmiarów. Odpowiadając na zapotrzebowanie odbiorców, umożliwiono również zamontowanie na nim pompy VACUUM, Storm lub VACU-STORM. W ten sposób jest on w pełni uniwersalny.
Konstrukcja samonośna - rurowa i połączona, która daje zwartą budowę

Konstrukcja samonośna - rurowa i połączona, która daje zwartą budowę

Wozy asenizacyjne JOSKIN z pompą przepływową mają zwartą, funkcjonalną konstrukcję i są bardzo zwrotne dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości.
Wóz Volumetra jest pojazdem z konstrukcją samonośną ze stali HLE, tak zbudowanym, by jego ciężar całkowity był jak najmniejszy i by pasował do każdej techniki rozlewania firmy JOSKIN. System pompowania jest zintegrowany z pojazdem, minimalnie wpływając na jego wymiary i zapewniając bezpośredni dostęp do pompy.
Szeroka gama do dowolnych adaptacji

Szeroka gama do dowolnych adaptacji

W ofercie firmy JOSKIN znajdują się 75 podstawowe typy wozów asenizacyjnych, liczba dostępnego wyposażenia opcjonalnego przekracza 700 pozycji. Oferta JOSKIN obejmuje różne warianty przygotowania pod wyposażenie opcjonalne, tak by jego montaż był możliwy w późniejszym czasie.
Cynkowanie własne

Cynkowanie własne

JOSKIN posiada swoją własną ocynkownię. Powłoka ochronna powstała w procesie cynkowania ogniowego to ochrona przed rdzą na wiele lat. W przeciweństwie do malowania, powłoki cynkowej nie trzeba regularnie odnawiać, przez co negatywny wpływ na środowisko jest mniejszy.
Standaryzacja produkcji

Standaryzacja produkcji

Produkcja seryjna stwarza możliwość normalizowania komponentów i zmniejszenie kosztów produkcji. Dzięki temu, doskonała jakość dostępna jest za rozsądne pieniądze, a nowoczesne maszyny może nabyć każdy.
Dobór stali

Dobór stali

JOSKIN stosuje do produkcji wyłącznie specjalną stal, która gwarantuje wysoką wytrzymałość końcowego produktu, przy jednoczesnym zachowaniu mniejszej masy.
Zobacz więcej szczegółów
Charakterystyka
Charakterystyka
Szerokość konstrukcji układu jezdnego
900 mm
Max. wymiary kół
Ø 1.670 mm / szerokość: 850 mm (oś stała) - szerokość: 750 (oś skrętna) (1)
Układ jezdny
Hydro-Tandem / Hydro-Tridem
Zawieszenie sprzęgu
Silentbloki / oleopnematyczne
Systemy pompowania
Wszelkiego typu
Osprzęt do pompowania
Wszelkiego typu
Osprzęt tylny
Wszelkiego typu (2)
(1) W razie potrzeby z wbudowaniem kół - (2) Dostosowane do wymiarów pojazdu
Modele
Uwaga - pojemność może się zmieniać w zależności od opcji wyposażenia (wbudowanie dużych lub szerokich kół, ramię pompujące, itp.)

Zdjęcia

Wóz asenizacyjny
Wóz asenizacyjny
Wóz asenizacyjny
Wóz asenizacyjny

Video

Wóz asenizacyjny
Wóz asenizacyjny
Wóz asenizacyjny
close
joskin